ARDAHAN GÖLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARALIK AYI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIMIZDA YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI FAALİYETLERİ

İLÇEMİZDE ARALIK AYI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIMIZDA YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI FAALİYETLERİ
ARALIK AYI DİN ÖĞRETİMİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI OKULLARIMIZDA YÖNETİCİ GELİŞİM PROGRAMI FAALİYETLERİ

       İlçemizde Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı olan Göle Bedirhan Bey İmam Hatip Ortaokulu ve Göle Bedirhan Bey Anadolu İmam Hatip Lisesinde Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında Aralık ayında aşağıdaki faaliyetler yapılmıştır. 

       İlgili okullarımızın yöneticileri Aralık ayı içerisinde yapmış oldukları toplantılarda bu ayın etkinlik konuları olan; etkili yöneticilerin temel özellikleri, iletişim becerileri ve protokol kuralları, yönetimde mobbing sorunu ve mobbingle mücadelede yöneticilerin sorumlulukları, halkla ilişkiler, etkili hitabet, sunum ve güzel konuşma prensipleri ile ilgili bir eğitimci olarak Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.)’in insanlarla iletişimi, sosyal ilişkileri, eğitim yaklaşımı, eğitimdeki temel ilke ve metotları ile yönetim anlayışı gibi konuları görüşmüşler ve bu konularda okul içerisinde etkinlikler yapmışlardır. Ayrıca idareciler olarak; gerek öğretmenlerle gerek velilerle gerekse öğrencilerle iletişime geçerken Peygamber Efendimizin Sünnetlerini dikkate alarak bu faaliyeti uygulamalı olarak işlemişlerdir.

 

31-12-201831-12-201831-12-201831-12-201831-12-201831-12-2018

Oltu cad. Hükümet konağı kat4 75700 Göle / Ardahan - 0 478 411 25 87 (santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.