ARDAHAN GÖLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

HÜSEYİN GEDİK İLKOKULUNDA DESTEK EĞİTİM ODASI AÇILDI

HÜSEYİN GEDİK İLKOKULUNDA DESTEK EĞİTİM ODASI AÇILDI

“Destek Eğitim Odası”, okul ve kurumlarda, kaynaştırma/bütünleştirme yoluyla eğitim uygulamaları kapsamında yetersizliği olmayan akranlarıyla birlikte aynı sınıfta eğitimlerine devam eden özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler ile Özel Yetenekli öğrencilere  sunulan eğitim hizmetlerinden en üst düzeyde yararlanmaları amacıyla özel araç- gereçler ile eğitim materyalleri sağlanarak oluşturulmuş eğitim ortamlarıdır. Hüseyin Gedik İlkokulumuzda Destek Eğitim Sınıfı Açıldı. İlkokullarımızda BİLSEM sınavlarda dereceye girmiş başarılı ve zeki öğrencilerin eğitimine katkı sunmak ve sunulan eğitim hizmetlerinden en üst düzeyde yararlanmaları amacıyla özel araç- gereçler ile hazırlanmış sınıfın açılışı gerçekleştirildi.

Açılışa Göle Kaymakamı Zafer Oktay, İlçe Milli eğitim Müdürü Mevlüt Özalp, Şube Müdürleri Tuncay Kızılateş,Yener Karakuş,İsmail Akkaş,İlgenel Meclis Üyeleri Yaşar Yıldırım,Yeşettin Özyıldırım,AK Parti İlçe Başkanı İlhan Gültekin,Ziraat Odası Genel Sekreteri Sinan Cem Budak ,STK temsilcileri, Okul ve Kurum müdürlerimiz Öğretmenler Veliler ve yerel basın katıldı.

Açılıştan önce okulun salonunda öğrenciler ve öğretmenler tarafından hazırlanmış gösteriler katılımcılara sunulduktan sonra hazırlanan destek eğitim sınıfının açılışı gerçekleştirildi.

Katılımcılar bir süre destek eğitim sınıfını inceleyip öğreencilerle sohpet edip öğretmenlerden bilgi alındı daha sonra hazırlanan yöresel yiyecekler katılımcılara ikram edildikten sonra program son buldu.

 

03-03-201803-03-201803-03-201803-03-201803-03-201803-03-201803-03-2018

Oltu cad. Hükümet konağı kat4 75700 Göle / Ardahan - 0 478 411 25 87 (santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.