ARDAHAN GÖLE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEVLÜT ÖZALP´IN 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEVLÜT ÖZALP´IN 2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLAMA MESAJI

       Geleceğimizin şekillenmesinde önemli yeri olan bu anlamlı günde, öğrencilerimiz okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuşmanın heyecanı ve sevincini yaşarken, yeni nesli şekillendiren değerli öğretmenlerimiz de geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızı yetiştirmenin haklı gururunu yaşamaktadırlar. “ Gelişen ve değişen dünya şartlarına ayak uydurabilmemiz için kendimizi geliştirmeli, büyük düşünmeli ve yaşamak istediğimiz ortamın şartlarının oluşmasında etkin olmalı, bunun için de gerekli bilgi ve donanıma sahip duruma gelmeliyiz. Bakanlığımızın hedef ve amaçları doğrultusunda yüksek karakterli bireyler olarak insanlığın temel değerlerini benimsemiş öğrenciler yetiştirme gayreti içerisinde yeni bir eğitim-öğretim yılına başlıyoruz.
     Değerliz Öğretmen Arkadaşlarım;
Ülkemizin geleceğini oluşturacak sevgili öğrencilerimizin yetiştirilmeleri hususunda her zaman olduğu gibi azim ve fedakârlıkla çalışacağınıza dair inancımız ve güvenimiz tamdır. Bu doğrultuda başarıya ulaşmak için sizlerle birlikte var gücümüzle çalışacağımızı belirtir yeni eğitim-öğretim yılında başarılar dilerim.    
  Saygıdeğer Velilerimiz;
Evlatlarınızdan beklediğiniz başarıların gerçekleştirilmesi yönünde bizlerle birlikte işbirliğinizin artarak devam etmesini diliyor, sizlere de yeni eğitim ve öğretim yılının başarılarla geçmesini diliyorum.    
  Sevgili Öğrencilerimiz; Okul sizlere paylaşmayı öğreten, saygı ve sevgiyi aşılayan, arkadaşlık duygularınızı pekiştiren ve faydalı birer birey olmanızı sağlayan huzur dolu yuvanızdır. öncelikli olarak değerlerimizi benimsemiş, örf, adet ve geleneklerimize sahip çıkan; Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda Eğitim ve Öğretim alacağınız 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılınızın başarılı ve örnek bir yıl olmasını temenni ediyor, sizlere güveniyoruz.
Milli Eğitim camiasına, tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize hayırlı olmasını ve ülkemiz için başarılara imza atabileceğimiz verimli bir yıl olarak geçmesini dilerim.                                           

      Mevlüt ÖZALP                    

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Oltu cad. Hükümet konağı kat4 75700 Göle / Ardahan - 0 478 411 2587 (santral)

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.